Najczęściej zadawane Pytania

Jeśli dręczą Cię jakieś pytania, szukasz odpowiedzi czy po prostu chcesz dowiedzieć się więcej o naszej szkole. Skorzystaj z tego działu. Zapisujemy tu najczęściej zadawane pytania kierowane do nas i zamieszczamy nasze odpowiedzi aby Państwo nie musieli już pytać o to samo. Jeśli jednak nie ma tu odpowiedzi na Twoje pytanie zawsze możesz się z nami skontaktować bezpośrednio. Zapraszamy wtedy do działu Kontakt
Gdzie znajdę informacje o terminach zajęć, choreografii itp.

Wszyscy uczestnicy szkoły informowani są o przydatnych terminach na zajęciach. Dodatkowo zapraszamy do działu Moje konto/ Wydarzenia gdzie znajdą państwo wszystkie najważniejsze terminy dla naszej szkoły jak np. daty i godziny choreografii, konkursów, wyjazdów itp.

Godziny zajęć dla poszczególnych grup mieszczą się w dziale Zajęcia / Dla dzieci. W przypadku zajęć dla dorosłych w dziale Zajęcia /  Dla Dorosłych oraz Fitness Zajęcia / Fitness. Zapraszamy również do działu News gdzie zamieszczamy ciekawostki ze świata tańca, fitness i nie tylko.

Co trzeba ze sobą przynieść na zajęcia taneczne?

Na zajęcia dla najmłodszych prosimy przynieść ubranko na zmianę dla dziecka oraz zamienne buty. Zalecane baletki (z miękką podeszwą). Istnieje możliwość zakupienia takich baletek na miejscu lub zamówienia u nas jeśli nie będziemy mieli rozmiaru. Rodziców również prosimy o obuwie zamienne. Dbamy bardzo o czystość sali treningowej. Poza tym prosimy zabrać dobry humor i sporą dawkę energii 🙂 Serdecznie zapraszamy

Kiedy mogę zapisać dziecko na zajęcia taneczne?

Zapisy do naszej szkoły zaczynają się we wrześniu każdego roku i trwają do końca października. Później zapisanie dziecka jest bardzo ciężkie ze względu na resztę grupy, która już rozpoczęła naukę. Ilość “materiału” może się okazać już nie do nadrobienia na nowego ucznia, dlatego właśnie ograniczyliśmy się do miesiąca. W wyjątkowych przypadkach istnieje jednak możliwość dopisania się w późniejszym okresie jeśli tylko pociecha jest w stanie nadrobić stracone lekcje.

Czy sesje zdjeciowe są płatne?

Nie. Sesje zdjęciowe organizowane raz do roku nie są płatne. Posiadamy własny sprzęt fotograficzny i studyjny dzięki czemu nie muszą Państwo płacić za samą sesję. Ceny rynkowe takich sesji zaczynają się od kilkuset złotych. My oferujemy profesjonalną sesje za darmo! Jedyne koszta jakie państwo ponoszą to przyjazd na sesję wraz z dzieckiem i jeśli się państwo zdecydują na jakieś zdjęcia istnieje możliwość kupienia zdjęć wydrukowanych w różnym formacie. Ceny zdjęć są ustalane przed każdą sesją ze względu na zmieniające się ceny druku. Takie zdjęcia są doskonałą pamiątką więc zachęcamy aby Państwo poświęcili swój czas na taką sesję.

Czy moge zapisać się na kurs dla dorosłych bez partnera?

Oczywiście. Zapraszamy na zajęcia nie tylko pary, wiele osób już znalazło swoją parę dopiero na naszych zajęciach. Nasz kurs jest prowadzony w specjalnej formie, która nie ogranicza nas do tańca tylko i wyłącznie z drugą połówką. Mimo wszystko każdy ma szanse stanąć do tańca z partnerem. Zajęcia prowadzone są w bardzo przyjaznej atmosferze. Jeśli nie masz partnera, nic nie szkodzi, przyjdź sam. Zapewniamy, że nauczysz się tańczyć.

Ile moje dziecko musi mieć lat aby zacząć uczęszczać na zajęcia?

W naszej szkole zaczynają naukę nawet 4 latki lecz zajęcia te są w formie zabawy z podstawami tańca, które są dobrym wstępem do następnych lat. Właściwa nauka tańca zaczyna się w wieku 6 lat. Jest to najlepszy wiek do nauki choreografii i konkretnych kroków. Bynajmniej zapraszamy wszystkie dzieci w wieku od 4 lat, dzięki temu przywykną do nowego miejsca i ludzi oraz poznają podstawy świetnie się przy tym bawiąc.